22 marca 2018 reprezentacja klas pierwszych brała udział w Międzyszkolnej Olimpiadzie Sportowej, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 13 w Żorach. Zawody rozpoczęły się od wniesienia pochodni i rozpalenia znicza olimpijskiego. Następnie uczniowie rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach sportowych. Nasi zawodnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat dyscyplin sportowych, symboli olimpijskich oraz polskich olimpijczyków. Miniolimpiadę wygrała drużyna gospodarzy, natomiast uczniowie ze Szkoły jak Dom zdobyli ostatecznie 5 miejsce. Zawody dla wszystkich były wspaniałą przygodą. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę. Jeszcze raz dziękujemy organizatorom, za zaproszenie oraz miłe przyjęcie.

Gratulujemy zwycięzcom