5.02.2021r. każda klasa spotkała się w swojej sali lekcyjnej. Jak zwykle przebraliśmy się za różne postaci. Niektórzy wystąpili w tak ciekawych i tajemniczych strojach, że panie nauczycielki nie mogły rozpoznać swoich uczniów. Peruki, maski, kapelusze i inne nakrycia głów sprawiły, że niektórzy do końca nie zorientowali się, z kim akurat tańczą!  Przy muzyce czas szybko płynął, więc trzeba było wykorzystać każdą chwilę na dobrą zabawę. W przerwie każda klasa miała pyszny poczęstunek.

Trzeba stwierdzić, że takie lekcje są niezwykle przyjemne! Nawet panie nauczycielki wyglądały dziś jakoś inaczej. Sale zostały pięknie przystrojone. Balony, serpentyny, kolorowe paseczki sprawiły, że zmieniły się w prawdziwe sale balowe.