Prywatna Szkoła Podstawowa w Katowicach

"Szkoła jak Dom"

Z ogromną radością i dumą pragniemy podzielić się z Państwem informacją, że uczennica klasy 3a Janina Schmidt zajęła wraz z zespołem KKS Katowice I miejsce w finale wojewódzkim XIX edycji Turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w kategorii dziewcząt U10, a następnie 2 maja została wraz z koleżankami mistrzynią Polski po wygraniu Wielkiego Finału, który rozegrany został na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drużyna KKS Katowice w finale pokonała zespół UKS Tęcza Bydgoszcz 2:0. Serdeczne gratulacje dla Janiny i całego zespołu. Życzymy kolejnych wielkich sukcesów. Obszerną relację z finału można przeczytać na oficjalnej stronie PZPN. Łączy na piłka.