16 grudnia w aulii naszej szkoły odbyły się prezentacje przedstawień jasełkowych w języku polskim i angielskim. Klasa 7B przygotowała rozważania bożonarodzeniowe pt. " Najważniejsze żeby kochać" według scenariusza i w reżyserii Ewy Chowańskiej oraz aranżacji muzycznej Danuty Kościelnej. Uczniowie wprowadzili nas w atmosferę refleksji świątecznej poezją Leopolda Staffa, Jana Kochanowskiego, K.H. Rostworowskiego, ks. J.Twardowskiego,Cz. Miłosza,K.I. Gałczyńskiego i ks.M. Malińskiego. Opowiadali o przeżyciach nocy wigilijnej, ilustrując je nastrojowymi kolędami i pieśniami. Pozostawili po sobie wspaniałe wspomnienia, a słowa o miłości pozwoliły nam na chwilę refleksji, tak bardzo potrzebnej w obecnym trudnym czasie dla wszystkich.