Prywatna Szkoła Podstawowa w Katowicach

"Szkoła jak Dom"

Rok szkolny 2019/2020 przyniósł wiele wyzwań zarówno uczniom jak i nauczycielom. Musieliśmy zmierzyć się z nową rzeczywistością, w jakiej przyszło nam żyć i uczyć się. Zakończenie Roku Szkolnego ze względu na bezpieczeństwo naszych uczniów odbyło się za pośrednictwem platformy zoom, niemniej jednak dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń.

Odśpiewaliśmy hymn „Szkoły jak Dom”, a Pani Dyrektor Jolanta Kałuża wygłosiła przemówienie, w którym podziękowała swoim uczniom i nauczycielom za odnalezienie się w tej niecodziennej sytuacji oraz twórczą pracę, życząc wszystkim udanych wakacji z nadzieją, że spotkamy się we wrześniu w murach naszej szkoły.

Miłym akcentem były przygotowane przez nauczycieli prezentacje. Mogliśmy zarówno powspominać czas sprzed pandemii, wspólne wycieczki, imprezy, jak również zobaczyć, jak nasi uczniowie dzielnie pracowali zdalnie i jakie stworzyli prace.

Uroczystość zakończyła się wspólnym śpiewaniem piosenek i mimo uronienia łez wzruszenia z ekranu pożegnały nas uśmiechnięte buzie naszych uczniów.

Życzymy Wam cudownych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

POWRÓT