Prywatna Szkoła Podstawowa w Katowicach

"Szkoła jak Dom"

Lockdown? Zdalna edukacja? Epidemia? Nic nam nie straszne! Podobnie jak w poprzednich latach, wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasisty uczniów Szkoły jak Dom napawają nas dumą! W przypadku egzaminu z języka polskiego są one o ponad 10 punktów procentowych lepsze od średniej uzyskanej przez uczniów pozostałych polskich szkół, a w przypadku matematyki różnica ta wynosi ponad 16 punktów procentowych! Oznajmieniu rezultatów egzaminu z języka angielskiego mogłyby śmiało towarzyszyć fanfary, bo nasi uczniowie okazali się tutaj od swoich pozostałych koleżanek i kolegów lepsi o ponad 34, tak, trzydzieści cztery punkty procentowe!

Oczywiście, tak świetne wyniki egzaminu to rezultat przyjętych w Szkole metod pracy, rozwiązań organizacyjnych, sprzyjającej nauce, przyjaznej atmosfery, a przede wszystkim efekt wielu lat ciężkiej pracy naszych Nauczycieli, samych Uczniów i wysiłków ich Rodziców. Fakt, że pomimo „covidowych” niedogodności, ograniczeń, obaw i utrudnień, które spotkały nas wszystkich na ostatniej prostej przed egzaminem, uczniom Szkoły jak Dom poszło tak świetnie, utwierdza nas w przekonaniu, że nasz pomysł na szkołę naprawdę się sprawdza!

Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom serdecznie gratulujemy rezultatów egzaminu i cieszymy się, że tak wielu absolwentów tegorocznych klas ósmych Szkoły jak Dom spotkamy już we wrześniu w naszym Liceum.

J.Polski
Matematyka
J.Angielski
  • 100
  • 90
  • 80
  • 70
  • 60
  • 50
    40
69.5
59
59.3
62.2
46
46.7
88.2
54
55.2
POWRÓT