W dniu18 czerwca 2018 w „Szkole jak Dom” odbył się Dzień Sportu.

Zmagania uczniów rozpoczęła konkurencja „Koło na wesoło”, która odbyła się w hali sportowej szkoły. Uczniowie mogli sprawdzić i doskonalić zarówno swoje zdolności motoryczne jak i umiejętności techniczne gier zespołowych i indywidualnych.

W kolejnej konkurencji przeprowadzonej na boisku szkolnym ze sportowym zaangażowaniem wzięli udział reprezentanci klasy 6B, którzy pokonali pozostałych zawodników w „Wyścigu rzędów”. Wszyscy uczestnicy zasługują na pochwałę, gdyż pokazali prawdziwego ducha walki.

Promując piłkę nożną oraz integrując społeczność szkolną, na koniec Dnia Sportu zostały zorganizowane gry i zabawy ruchowe w hali sportowej oraz Turniej Piłki Nożnej, do którego zgłosiły się 4 zespoły.

I miejsce zajęła drużyna „Gimperki” w składzie:

• Mateusz Smoleń
  • Filip Czuk
  • Tomasz Kaźmierczak
  • Kamil Imosa
  • Grzegorz Dąbrowski
  • Dawid Wnętrzak

II miejsce zdobyła drużyna „Jednorożców”:

• Michał Czoik
  • Maciej Kościelny
  • Piotr Gieburowski
  • Tomasz Macek
  • Mateusz Weiss
  • Szymon Gołba
  • Bartosz Sikora

Gratulujemy

Dziękujemy za pomoc nauczycielom wspomagającym, a w szczególności za zaangażowanie, pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Dnia Sportu Pani Inez Pfeifer.

Nauczyciele wychowania fizycznego