Z dumą i wielką radościa informujemy, że w gronie tegorocznych laureatów konkursów przdmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty znalazł się również uczeń naszej Szkoły. Dla Janka Śliwińskiego z klasy 7. Szkoły jak Dom zmierzenie się z trudnymi testami na poszczególnych etapach konkursu matematycznego zakończyło się niebagatelnym sukcesem! Jako Laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki w trakcie uroczystej gali odebrał z rąk Śląskiej Kurator Oświaty Pani Urszuli Bauer stosowne zaświadczenie i nagrodę rzeczową. Po powrocie do Szkoły wraz z przygotowującą go do konkursu Panią Moniką Musialik przyjął gratulacje od Pani Dyrektor, nauczycieli i kolegów. Janku, jesteśmy z Ciebie dumni! Serdecznie gratulujemy sukcesu.