Co uczniowie robią nocą w szkole? Grają!

23 lutego oraz 16 marca w godzinach 19:00 – 9.00 odbyło się „Nocne granie” w „Szkole jak Dom”

Szkoła to nie tylko lekcje, sprawdziany i stopnie. Dla nauczycieli było to niesamowite uczucie, przemieszczać się pomiędzy salami i obserwować  zaangażowanie, współpracę, widzieć radość i uśmiech na twarzach wszystkich obecnych.

„Planszówki” są grami towarzyskimi. Można przy nich spotkać się, usiąść dookoła stołu, pośmiać się i porozmawiać. Wspólnie się bawić i tak właśnie spędziliśmy tą noc.

W trakcie planszomanii dzieją się magiczne rzeczy – jesteśmy w zupełnie innych relacjach, działamy wspólnie, jesteśmy ze sobą i dla siebie, nie oceniamy się, nie krytykujemy, wszyscy robimy to samo – gramy i dobrze się bawimy.
Poznajemy się z innej strony i myślę, że to dla wielu z nas także nowe doświadczenie jest tą najważniejszą wartością, dzięki której chcemy więcej i chcemy jeszcze raz.

Uczniowie znakomicie bawili się podczas gry z nauczycielkami matematyki p. Dorotą i p.Gosią w Splendora, Robale, Pędzące żółwie, Dobble…

Dużo uśmiechu i emocji wzbudziła gra zręcznościowa MOUSTACHE SMASH -Złap wąsy

Pomyśleliśmy również o tym, że "W zdrowym ciele, zdrowy duch"– około północy uczniowie wraz z nauczycielami p.Arturem i p.Michałem zagrali mecz piłkarski oraz mecz hokejowy .

Na dobranoc -projekcja filmu.

„Noc z planszówkami” zakończyliśmy wspólnym śniadaniem.

Serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego grania w "planszówki"-sprzyja to integracji, rozwojowi oraz zacieśnia więzy.

Bardzo dziękujemy za wspólną wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejne noce!