Na zakończenie Dni Sportu odbył się ważny mecz piłkarski. Kadra wybrana z uczniów klas 6-8 zmierzyła się z kadrą nauczycieli. Mecz był bardzo zacięty i o mało nie doszło do sromotnej porażki nauczycieli. Jeszcze na kilka minut przed końcem uczniowie wygrywali 4:0, jednak końcówka okazała się popisem nauczycieli i ostatecznie kadra uczniów wygrała tylko różnicą jednej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla uczniów. Został rozegrany także drugi, krótszy mecz, w którym nauczyciele zmierzyli się z reprezentantami uczniów z klas 4 i 5. Mimo, że uczniowie walczyli dzielnie, nauczyciele tym razem wygrali.

Przed meczem w uroczysty sposób zostało odśpiewane "Sto lat!" dla pani Dyrektor, która tego dnia świętowała swoje urodziny. Pani Dyrektor otrzymała wielki kosz z bukietem kwiatów.