19 grudnia 2018 r. uczniowie klas piątych i szóstych wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi udali się do auli szkolnej na przedstawienie jasełkowe przygotowane przez klasę 5B pod opieką pani Magdy Lenczowskiej i pani Danuty Kościelny. Po raz kolejny można było przypomnieć sobie wydarzenia, które rozegrały się ponad dwa tysiące lat temu, choć trzeba przyznać, że piątoklasiści ukazali je w dość nietypowej i humorystycznej wersji. Diabły usiłowały zrobić wszystko, aby świat nie dowiedział się o  Bożym Narodzeniu, dlatego też wysłały swoich tajnych agentów w różne zakątki nieba i ziemi. Na szczęście dobrzy archaniołowie i dzielni Trzej Królowie nie stracili czujności i wszystko dobrze się skończyło, a zło zostało ukarane.

Po przedstawieniu wszyscy udali się do sal lekcyjnych, w których odbyły się klasowe wigilie.