Tadam! Tadam! Tadadam! Spieszymy donieść wszem i wobec, że w bieżącym roku szkolnym możemy pochwalić się się aż 15 uczniami naszej Szkoły, którzy sięgnęli najwyższego poziomu w organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych! Wśród nich jest sześcioro laureatów i dziewięcioro finalistów WKP. Chyba tylko ci, którzy sami osiągnęli w Konkursach tak wspaniałe rezultaty oraz przygotowujący ich do rywalizacji nauczyciele wiedzą, z jak ogromnym nakładem pracy i wysiłku wiąże się zdobycie tytułu Finalisty czy Laureata. Tym bardziej serdecznie gratulujemy uczestnikom Konkursów, ich rodzicom i nauczycielom, bez udziału których te wspaniałe sukcesy nie byłyby możliwe. A oto i lista naszych Piętnastu Wspaniałych:

MATEMATYKA

Franciszek Richter, kl. 6, finalista;

Julia Oczko, kl. 7, finalista;

Piotr Bareła, kl. 7, finalista;

JĘZYK ANGIELSKI

Anna Majewska, kl. 8, laureat;

Weronika Kalarus, kl. 5, finalista;

GEOGRAFIA

Adam Polczyk, kl. 6, finalista;

BIOLOGIA

Szymon Goleniec, kl. 8, finalista;

CHEMIA

Michał Smelcerz, kl. 8, finalista;

FIZYKA

Aleksander Skórski, kl. 8, finalista;

Anna Majewska, kl. 8, laureat;

Emilia Badura, kl. 8, finalista

Raz jeszcze gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!