24 lutego po południu w Prywatnej Szkole Podstawowej Szkoła jak Dom odbyła się dyskoteka karnawałowa z udziałem uczniów klas 4-6, zorganizowana i poprowadzona przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Dodatkowym celem dyskoteki było promowanie idei Szkolnej Kasy Oszczędności. W rytmie ulubionej muzyki oraz w świetle dyskotekowych lamp nasi uczniowie dali się ponieść zabawie. Oczywiście uczestnikom nie zabrakło fantazji, której dali upust w ciekawych przebraniach oraz rozmaitych konkursach, np Macarena, Mannequin Challenge, taniec na gazecie, czy potyczki o wolne krzesło, w których nagrodami były gadżety Szkolnej Kasy Oszczędności. Wybrani zostali również król i królowa balu – serdecznie gratulujemy!