W czwartek 1 czerwca w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Dziecka i zarazem Dzień Rodzica, który był wypełniony radością, zabawą i wieloma atrakcjami. Pierwszym wydarzeniem tego dnia było organizowane przez klasy szóste spotkanie sportowe, w którym wzięli udział uczniowie z całej szkoły.

Przed południem uczniowie przygotowywali różnorodne konkurencje sportowe, które miały dostarczyć wszelkiego rodzaju rozrywki i rywalizacji. Na boisku szkolnym rozstawiono kilka stref, w których odbywały się różne dyscypliny. Były tam m.in. rzut oponą w dal, tor przeszkód, zakręcony karny, droga ślepca czy przeciąganie liny.

Atmosfera była niesamowita - uczniowie dopingowali swoje koleżanki i kolegów, a czasem i nauczycieli. Pomimo wielkiego zaangażowania w rywalizację panowała przyjazna atmosfera, a uczniowie świetnie się bawili. Niezależnie od wyników wszyscy czuli się zwycięzcami, ponieważ Dzień Dziecka to przede wszystkim okazja do integracji i wspólnego spędzania czasu.

Po zakończeniu emocjonujących zmagań sportowych nadszedł czas na kolejne wydarzenie tego dnia. O 16:00 odbyło się piękne przedstawienie sztuki "Skąpiec", wystawione przez utalentowanych uczniów klas 7. Przedstawienie było rezultatem wielotygodniowych prób i intensywnej pracy całego zespołu.

Przedstawienie doskonale wyreżyserowały panie Joanna Kurczyk i Danuta Kościelny, które poświęciły wiele czasu i wysiłku, aby zapewnić doskonałą organizację i przebieg. Pani Kościelny zadbała również o stworzenie odpowiedniego podkładu muzycznego, który doskonale wpasowywał się w każdą scenę.

Nie można zapomnieć o pani Małgorzacie Andrysiak, która była odpowiedzialna za scenografię. Jej profesjonalizm i kreatywność sprawiły, że widownia mogła przenieść się w magiczny świat "Skąpca". Każdy element scenografii był dopracowany w najmniejszych szczegółach i idealnie oddawał klimat przedstawienia.

Wielkie brawa należą się oczywiście samym aktorom, którzy niezwykły sposób zaciekawili i rozbawili zgromadzoną w auli publiczność. Ich role były barwne i zagrane z dużym zaangażowaniem.

Dzień ten dostarczył wszystkim bardzo dużej dawki rozrywki i radości.

Więcej zdjęć z tego Dnia tu: https://photos.app.goo.gl/5j6P7Uj5tYjnoszB9o oraz tu: https://photos.app.goo.gl/ZVvbWZcxtTgkWtpr9