Uczniowie PLO im. M. Wańkowicza i PSP „Szkoła Jak Dom” zdali międzynarodowe egzaminy z języka angielskiego KET, PET, FCE oraz CAE i uzyskali certyfikaty potwierdzające znajomość języka na poszczególnych poziomach. Gratulacje dla nich!

Kontynuacja współpracy z British Council jest znakomitą okazją dla tych, którzy chcieliby przystąpić do egzaminów w przyszłości. British Council jest znane z organizacji wysokiej jakości egzaminów językowych, co może być bardzo wartościowe dla rozwoju językowego uczniów. Dzięki temu będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe i zdobyć międzynarodowe certyfikaty, które są rozpoznawane na całym świecie.

Dla zainteresowanych polecamy skontaktować się z odpowiednimi osobami w szkole  aby dowiedzieć się więcej na temat procedury rejestracji i przygotowań do egzaminów oferowanych przez British Council.