Jak co roku, wbrew malkontentom, obchodziliśmy Halloween i jak co roku było interesująco. Tym razem PTPI KATOWICE STUDENT CHAPTER oraz Erasmus+ postanowiły razem zorganizować Bio Kiermasz w stylu greckim, z którego dochód delegacja polska programu MIGRANT (Erasmus+) zawiezie do Grecji, do ośrodka dla chłopców, którzy stracili rodziców, uciekając z ogarniętych wojną krajów, takich jak Syria. Było wszystko z czym kojarzy się najwspanialsza Grecja: cudowna muzyka, pyszne potrawy przygotowane przez uczniów i ten ...prawdziwy cudowny rozgardiasz, tak typowy dla Greków. I wszystko wyszło koncertowo, i wszystkim smakowało, i wszyscy byli hojni, bo to dla dzieci, którym chcemy pomóc, by i one dostrzegły greckie słońce.
Baru Souvlaki - za Fetę, jogurt i herbatkę
Nikolaosa Theodosjadisa za prawdziwą wspaniałą oliwę i bio tymianek, i oregano
Cukierni ΔΙΠΥΡΟΝ @https://www.google.gr/url w Salonikach (Grecja), która specjalnie dla nas je przygotowała.

Dziękujemy uczniom, którzy przygotowali smakowitości, Pani dyrektor, która jak zawsze hojnie wpsomogła naszą akcję, Pani Kasi Papas za sponsoring i poświęcony czas i wielu, wielu innym, których nie sposób tutaj wymienić.

Thank you
σας ευχαριστώ