15 grudnia 2015 roku odbyło się przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w którym uczestniczyły klasy czwarte, piąte oraz szóste. Podtrzymując tradycję, na świąteczne spotkanie zaprosiliśmy także także Rodziny naszych uczniów.

Dziękujemy klasie 5a, która pod opieką Pani Izabeli Szostak oraz Danuty Kościelny przygotowała przedstawienie pt. „Król Miłości”. Wzruszającą opowieść uświetnił świąteczny repertuar muzyczny, przygotowany przez uczniów klasy piątej. Kontynuacją wieczoru były spotkania wigilijne uczniów, ich Rodzin i wychowawców, które odbywały się w klasach.

Dziękujemy za miły, magiczny wieczór. Życzymy kolorowych jak ozdoby świąteczne świąt i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, bo :”Kto wie czy za rogiem nie stoi Anioł z Bogiem i warto mieć marzenia, doczekać ich spełnienia”