Okres przedświąteczny "Szkoła jak Dom" zakończyła wspólnymi Jasełkami dla uczniów klas 5-8, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Przedstawienie przygotowali uczniowie klas 7a i 7b. Recytowane przez uczniów klas siódmych wiersze i śpiewane przez każdą klasę kolędy oraz piosenki świąteczne wprowadziły całą społeczność szkolną w nastrój świąteczny. Na zakończenie odbyło się wspólne kolędowanie. Naszym gościem honorowym na scenie była Pani Dyrektor Jolanta Kałuża, która wraz z wychowawcami klas 7 i uczniami zaśpiewała kilka kolęd.

Przedstawienie jasełkowe to złożony projekt, w który osoby zaangażowane włożyły wiele wysiłku. I tak:

- nasi drodzy uczniowie: recytowali wiersze, śpiewali kolędy i wypowiadali się na temat świąt w krótkim filmach przygotowanych przez pana Michała Skowrońskiego;

- scenariusz i dobór wierszy do przedstawienia przygotowała Pani Madgalena Lenczowska;

- Pani Danuta Kościelny przygotowała aranżację muzyczną oraz wsparła wychowawców pomocą przy reżyserii;

- scenografię przygotowała Pani Małgorzata Andrysiak;

- Pan Sebastian Majda przygotował oprawę techniczną;

- wychowawcy: Pani Dorota Kawa i Pan Michał Skowroński dbali o całokształt prac nad przedstawieniem.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za zaangażowanie w jasełka szkolne.