W ubiegły piątek 3 listopada 2017 w naszej szkole miała miejsce Pierwsza Edycja Mistrzostw Pisania na Klawiaturze.

Po tygodniu kwalifikacyjnym  wyłoniliśmy 16 uczniów w wieku pomiędzy 10 a 16 rokiem życia, którzy weszli do ćwierćfinałów konkursu o tytuł Mistrza Klawiatury 2017 oraz o nagrodę rzeczową - klawiaturę. Po bardzo wyrównanej rywalizacji zwyciężyła Zongrong Xin z klasy 1 IGCSE (14 lat). Za nią uplasowały się: Livia Karkut ze Stage 6 (zaledwie dziesięcioletnia, nasza najmłodsza zawodniczka), która otrzymała Srebrny Medal oraz Zuzanna Karaszewska z klasy 7B (13 lat), która otrzymała Brązowy Medal.

Po raz kolejny dziękujemy wszystkim uczniom za udział, zarówno w tygodniu kwalifikacyjnym, jak i w piątkowym wydarzeniu. Oczywiście, gratulujemy wszystkim ćwierćfinalistom i dziękujemy za wspaniałą atmosferę rywalizacji. Nie zapomnijcie o ćwiczeniach pisania na klawiaturze na przyszłoroczny konkurs!