Nasze wspaniałe, wielokrotne Laureatki wojewódzkich konkursów przedmiotowych odebrały właśnie gratulacje od Pani Wicedyrektor. Wcześniej obydwie uczestniczyły w uroczystej gali zorganizowanej w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, gdzie odebrały swoje zaświadczenia z rąk Śląskiej Kurator Oświaty. Warto przypomnieć, że Alicja Jaszke i Ania Majewska – bo o nich tutaj mowa – dokonały czegoś naprawdę niezwykłego, zostając laureatkami więcej niż jednego konkursu przedmiotowego. W przypadku Ani były to laury zdobyte w dwóch konkursach (j. angielski i fizyka), Alicja zaś na najwyższe podium wchodziła czterokrotnie(!), została bowiem laureatka WKP z matematyki, biologii, chemii i fizyki. Dziewczynom, ich Rodzicom i Nauczycielom przygotowujących je do zmagań w konkursach serdecznie gratulujemy. Jesteście naszą dumą!