Zawody oparte na logice z mnóstwem zabawy

Nabój Matematyczny

24 listopada 2023

Z ogromną radością informujemy, że 24 listopada odbył się prestiżowy międzynarodowy konkurs matematyczno-fizyczny – Nabój Matematyczny.

Náboj Junior to międzynarodowe zawody matematyczno-fizyczne dla czteroosobowych drużyn reprezentujących daną szkołę podstawową. Zawody trwają 120 minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań.

Nasza szkoła miała zaszczyt być reprezentowana przez utalentowanych uczniów:

1 drużyna: Julia Oczko, Piotr Bareła, Shah Suhaan, Aleksander Baytekin - „Prywatna Szkoła Postawowa Szkoła jak Dom”
2 drużyna: Julia Krzęstek, Amelia Piekarska, Filip Cielecki, Kirill Pochernikov - Complex of Silesian International Schools

Z dumą przedstawiamy naszych reprezentantów, którzy wywalczyli 2 miejsce na podium:

1. Julia Oczko kl.8
  2. Piotr Bareła kl.8
  3. Suhaan Shah kl.8
  4. Aleksander Baytekin kl.8

Gratulujemy wszystkim uczestnikom fantastycznych wyników i doskonałego reprezentowania naszej szkoły. Wasza wiedza, umiejętności matematyczno-fizyczne oraz umysłowa błyskotliwość sa niezwykle imponujące.

Sukces naszych uczniów daje nam ogromną radość i motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania w rozwijanie matematyczno-fizycznych zdolności. Dzięki takim osiągnięciom czujemy się dumni, widząc jak nasza młodzież rozwija swoje umiejętności, poznaje nowe wyzwania i pokonuje matematyczne trudności.