Pamiętacie naszą zeszłoroczną Charytatywną Pocztę Walentynkową? W tym roku właśnie startuje kolejna jej edycja! Już od wtorku, 16 stycznia można będzie zaopatrzyć się w wybrany, walentynkowy znaczek pocztowy, kopertę i wysłać swojemu obiektowi westchnień swoje anonimowe wyznanie miłości. W tym roku pieniądze zebrane ze sprzedaży znaczków przeznaczymy na pomoc mieszkance naszego miasta, starszej, schorowanej i bardzo samotnej Pani, która walczy z ciężką chorobą a jej dochody nie wystarczają jej na pokrycie kosztów zakupu jedzenia, leków i ogrzewania mieszkania. Staruszce próbuje pomagać znana wielu z nas nasza Nauczycielka języka japońskiego i to Ją poprosimy o pośrednictwo w przekazaniu pomocy.
Jak ostatnio, przygotowaliśmy dla Was kilka nowych, pięknych wzorów naszych walentynkowych pocztowych znaczków o różnych nominałach. Wierzymy, że – jak w zeszłym roku – tymi najbardziej poszukiwanymi będą te, na których widnieją twarze nauczycieli wybranych w głosowaniu przez samych uczniów! Liczymy na wasze otwarte serca i wypróbowaną już wielokrotnie hojność.