9 czerwca 2017 roku po raz  kolejny w naszej szkole odbył się konkurs "Super Klasa". Udział w nim wzięły wszystkie klasy od 4 do 6.

Jury obradowało sumiennie. Komisja przydzielała punkty w różnych kategoriach. Aby sprawiedliwie wyłonić Super Klasę Jury wzięło pod lupę: średnią ocen uczniów, przygotowanie transparentów, konkurowanie zgodnie z zasadą fair-play, aktywne dopingowanie klas, punkty uzyskane z konkursu czystości w salach oraz Ligi Przedmiotowej.

Nasi uczniowie samodzielnie przygotowali prezentacje klasowe. Dzięki nim można było zaobserwować umiejętność współpracy, nie zabrakło ciekawych pomysłów oraz poczucia humoru, które towarzyszyło dzieciom podczas zmagań. Zespoły klasowe rywalizowały w konkurencjach, w których mogły wykazać się kreatywnością oraz nieograniczoną wyobraźnią. Uczniowie z otrzymanych materiałów wspólnie projektowali znane w świecie budowle, z własnych ciał tworzyli różne środki transportu, którymi można podróżować po świecie.

Dzięki konkursowi połączyliśmy dobrą zabawę z edukacją i pasją.

Zwycięzcą okazała się klasa 6b. Drugie miejsce zdobyła klasa 5a a trzecie należy do 4a.

Gratulujemy!