12 czerwca 2018 r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole konkurs Super Klasa, w którym wzięły udział wszystkie klasy od 4 do 6. Jury, oprócz średniej ocen i ciekawego przebrania brało pod uwagę przygotowane plakaty, transparenty, głośne dopingowanie oraz konkurowanie zgodne z zasadą fair play. W czasie samodzielnie przygotowanych prezentacji klasowych można było zaobserwować umiejętność współpracy naszych uczniów, ich ciekawe pomysły i poczucie humoru. Zespoły podczas dobrej zabawy uczestniczyły w konkurencjach, w których mogły wykazać się kreatywnością oraz nieograniczoną wyobraźnią. Niektóre zadania nawiązywały do obchodzonej w tym roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie z otrzymanych materiałów plastycznych całą klasą wykonywali kolaż, którego tematem było odzyskanie przez Polskę niepodległości. Następnie z masy solnej lepili godło Polski, a z bibuły utworzyli kotylion.

Zwycięzcą okazała się klasa 6a. Drugie miejsce zdobyła klasa 4a, trzecie - 4b.

Serdecznie gratulujemy!