W czwartek 28 września nasze placówki odwiedzili absolutnie wyjątkowi goście. Swoją obecnością zaszczyciła nas delegacja dyrektorów szkół oraz nauczycieli z Finlandii. Spotkanie umożliwiło wymianę doświadczeń i dyskusję, lecz przede wszystkim spędziliśmy miło czas. Nasi goście uczestniczyli w lekcjach pokazowych w "Domowym Przedszkolu" oraz przedszkolu międzynarodowym "Winnie the Pooh", zwiedzali budynki naszego zespołu szkół oraz uczestniczyli w panelu dyskusyjnym. Możliwość poznania perspektywy Finów okazała się dla nas bardzo cenną lekcją, gdyż fiński system edukacji zasłynął w świecie jako nowatorski oraz promujący indywidualne podejście do ucznia.

Jeszcze raz dziękujemy naszym skandynawskim gościom za odwiedziny i zapraszamy ponownie!