Nauczanie zdalne? Lockdown? Ograniczenia? Nic nam nie straszne! Żadna z tych przeciwności nie przeszkadza uczniom i nauczycielom naszych Szkół w odnoszeniu kolejnych, wielkich sukcesów! Z ogromną przyjemnością i nieukrywaną dumą przychodzi nam pochwalić się, że aż dwanaścioro spośród uczniów 7. i 8. klas Szkoły jak Dom i klasy 1IP Complex of Silesian International Schools zostało laureatami tegorocznych wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty. Listę wspaniałych osiągnieć naszych uczniów uzupełniają wyniki siedmiorga z nich, którzy zostali finalistami konkursów. Laureatom, Finalistom, ich Nauczycielom i Rodzicom serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni!