Klasy V-VII miała okazję spędzić niezapomniany czas na wycieczce w Zakopanem, zorganizowanej przez Patrycję Zielonkę-Rduch. Program wyjazdu był niezwykle różnorodny, dzięki czemu każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Piechurzy zwiedzili malownicze Morskie Oko oraz Dolinę Lejową, kibice odwiedzili Kamiland, a pływacy zrelaksowali się w Szaflarach. Smakosze mieli okazję wziąć udział w wyrabianiu i degustacji oscypków oraz cieszyli się domowymi posiłkami w pensjonacie. Dla tancerzy zorganizowano dyskotekę prowadzoną przez didżeja, a domatorzy mogli odpoczywać w przytulnych pokojach Ośrodka Wczasowego "Za Lasem". Miłośnicy przyrody słuchali ciekawych opowieści przewodników. Cała wycieczka przebiegła w atmosferze bezpieczeństwa i wygody, za co serdecznie dziękujemy!