Nasza wcieczka do Istebnej i Koniakowa była niesamowita! Spędziliśmy tam trzy dni pełne przygód i zabawy. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas 5, 6, 7 i 8 wraz z wchowawcami.
Po przybyciu do Koniakowa podziwialiśmy piękno gór ze szczytu Ochodzita, a potem robiliśmy własne magnesy z owieczkami w Centrum Regionalnym. Pierwszego i drugiego dnia czekały na nas różne aktywności sportowe i zespołowe, które organizowała firma BaseCamp. Strzelaliśmy z łuku, wiatrówki i broni pneumatycznej, pokonywaliśmy Park Linowy i Tor Przeszkód, a także rywalizowaliśmy w zawodach drużynowych Team Building. Trzeciego dnia sprawdziliśmy nasze umiejętności orientacyjne w marszu na orientację. Najlepsza drużyna przeszła trasę z mapą i kompasem w rekordowym czasie 48 minut, choć na zabawę było przewidziane 90 minuť.

Podczas naszego pobytu w Beskidach mieszkaliśmy w hotelu "Zagroń" w Istebnej, gdzie warunki były komfortowe, a wieczorem do naszej dyspozycji był duży basen ze zjeżdżalnią. Do tego wszystkiego pogoda przez te trzy dni była wymarzona. Była to fantastyczna wycieczka, którą będziemy długo wspominać!

Więcej zdjęć do zobaczenia w osobnej galerii - https//photos.appgoo.gl/Hcldq4QAA624nxjC9.