Od 21 do 23 września w naszej szkole -Szkole jak Dom miała miejsce wycieczka integracyjna, uczniowie klas 5-8 wybrali się ze swoimi wychowawcami na trzy dni do Ustronia, by integrować się. Pochodziliśmy po parku linowym na Równicy, integrowaliśmy się w plenerze przy różnych wspólnych zabawach, pomimo trudnej pogody uśmiechy dopisywały. Kolejnego dnia wyjechaliśmy na Czantorię, gdzie poszliśmy na punkt widokowy oraz odwiedziliśmy Sokolarnię. Cały wyjazd zakończyliśmy wspóną zabawą w parku wodnym w Wiśle.

Myślimy, że wszyscy uczestnicy mogą uznań wycieczkę za czas bardzo udany, pożyteczny, wymagający wprawdzie nieco wysiłku fizycznego (ale przecież "ruch to zdrowie" :). To czas dający możliwość nawiązania czy rozwijania relacji międzyludzkich (pomiędzy uczniami, ale i opiekunami).

Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za miło spędzony czas.