Od 10 do 23 czerwca br uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w wyjeździe językowym do Hiszpanii. Była to niesamowita sposobność do nauki języka hiszpańskiego, poznania kultury Hiszpanii, zakosztownia przepysznej hiszpańskiej kuchni i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich.

Mieszkaliśmy w Denii - cudownym, malowniczym miasteczku w regionie Walencji. W godzinach porannych uczniowie brali udział w zajęciach językowych w szkole, gdzie doskonalili swoją znajomość języka hiszpańskiego. Popołudnia natomiast spędzaliśmy aktywnie na plażowaniu, zwiedzaniu.

Warto wspomnieć, że większość uczniów mieszkało w domach hiszpańskich rodzin, co dodatkowo stwarzało możliwośc do ćwiczenia języka w naturalnyh warunkach, a także zanurzenie się w hiszpańskim stylu życia.

Wyjazd zaliczamy do zdecydowanie udanych!