Wyjście na lodowisko
W grudniu i styczniu, korzystając z zimowej aury, chętni uczniowie klas 4-8  pod opieką nauczycieli wybrali się na lodowisko. Wyjście było świetną okazją do tego, by szlifować umiejętności jazdy na łyżwach, albo, by rozpocząć swoją przygodę z tym sportem.

Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to bardzo ostrożnie, trzymając się bandy. Mogliśmy obserwować zarówno poczynania zaawansowanych łyżwiarzy, jak i zmagania nowicjuszy. Każdy jeździł, jak umiał. Niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali pozycję pionową 😉. Przekrój umiejętności był duży – od chodzenia na łyżwach po finezyjne piruety, ale wszystkim towarzyszył uśmiech, dobry humor i poczucie doskonałej zabawy.
 Wycieczka była bardzo udana. Zabawa na lodowisku z pewnością zachęciła niejedną osobę do aktywnego spędzania czasu wolnego, zwiększyła apetyt na aktywność fizyczną. Zrelaksowani, odprężeni i w doskonałych nastrojach  wróciliśmy do szkoły. ☃️