Z dumą i wielką radością informujemy, że uczeń klasy IIIc Aleksander Krzysztolnik otrzymał tytuł Laureata II miejsca w kategorii klas I-III, natomiast w kategorii klas IV-VI uczeń klasy VIb Eryk Spyra otrzymał tytuł Laureata III miejsca XI Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

„Bóbr” to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie Międzynarodowego Konkursu „Bebras” z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Zwycięzcom gratulujemy!