17 stycznia do auli naszej szkoły przybyli wyjątkowi goście – babcie i dziadkowie trzecioklasistów.  Gdy aula zapełniła się po brzegi, rozpoczął się występ. Uczniowie przygotowali  wiele niespodzianek. Na początku dziewczynki zaprezentowały taniec. Następnie Staś z III a zagrał na waltorni, a Olaf z III b wykonał kolędy na akordeonie. Kolejną niespodzianką było przedstawienie jasełek w wykonaniu uczniów klas trzecich. Wszystkie popisy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Oczywiście nie zabrakło życzeń skierowanych do babć i dziadków. Wnuczęta w podzięce za okazywaną miłość, opiekę i poświęcany czas odśpiewały piosenki i zagrały utwory na dzwonkach. Babcie i dziadkowie zostali obdarowani  upominkami własnoręcznie przygotowanymi przez uczniów. Wszyscy goście mieli też okazję spróbować przygotowanych słodkości. Spotkanie minęło w bardzo sympatycznej atmosferze i na pewno będzie długo wspominane.