Jak zapisać dziecko do Naszej Szkoły?

Jeśli chcą Państwo, aby Państwa dziecko uczęszczało do Naszej Szkoły, należy wypełnić kartę informacyjną. Następnie zaprosimy Państwa dziecko na Test Gotowości Szkolnej. Kolejnym krokiem w procesie rekrutacji jest Dzień Otwarty Naszej Szkoły. Zaprosimy również Państwa na rozmowę, podczas której będą mogli Państwo uzupełnić dokumenty.

Do klas 2–6 prowadzimy nabór na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy uczniów na tydzień próbny w Naszej Szkole, podczas którego będą mogli z bliska obserwować życie szkoły, poznać przyszłego wychowawcę i swoją klasę.

Rekrutację prowadzimy do momentu wyczerpania miejsc. Aby umówić się na rozmowę należy zadzwonić do sekretariatu i ustalić termin spotkania.

Liczba uczniów w klasie nie przekracza 18 osób.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły, zgłaszając się osobiście lub przez telefon, w godzinach od 8.00–15.00.

Zachęcamy do odwiedzenia Naszej Szkoły!

rok szkolny czesne w klasach 1-3 czesne w klasach 4-6 czesne w klasach 7-8
2023/2024 1220 zł   1250 zł  1290 zł
2024/2025 1350 zł   1400 zł  1450 zł

Czesne płatne jest 12 miesięcy/rok + jednorazowe (przez cały cykl nauki) wpisowe 3000 zł.