Już 26 lutego 2019r. odbędzie się organizowany rokrocznie Dzień Otwarty Szkoły jak Dom. Z ogromną przyjemnością zapraszamy zatem Państwa do wzięcia udziału w otwartych zajęciach pokazowych, podczas których będą mieli Państwo okazję na własne oczy przekonać się, w jaki sposób uczymy się, bawimy i rozwijamy zainteresowania w klasach od 1. do 3. szkoły podstawowej. Goście będą też mogli wziąć udział w krótkim spotkaniu z Dyrektorem Szkoły, koordynatorem pionu edukacji wczesnoszkolnej i psychologiem szkolnym. Wszystkich Państwa, zainteresowanych powierzeniem edukacji własnego dziecka doświadczonym pedagogom w innowacyjnej i otwartej na potrzeby młodego człowieka Szkole, zapraszamy już 26 lutego do budynku Szkoły przy ul. Wincentego Witosa 23.

10.15 – Powitanie Gości
10.20 - 10.40 - Lekcja informatyki w kl. 3. - program nauczania „FUTUREKIDS”
10.45 – 11.05 – Lekcja j. angielskiego w kl. 3. „Biologia na wesoło”
11.10 - 11.30 – Matematyka w kl. 2. Uczymy się, pracując metodą projektu!
11.35 – 11.55 -  Fun Time  w kl. 1.
12.00 – 12.30 – Spotkanie z Dyrektorem Szkoły Jolantą Kałużą, koordynatorem pionu edukacji wczesnoszkolnej i logopedą, oraz psychologiem szkolnym.

Dla Państwa dzieci przewidzieliśmy w czasie trwania lekcji i spotkań blok interesujących gier i zabaw

Prosimy o potwierdzenie obecności.