Już 7 lutego Prywatna Szkoła Podstawowa Szkoła jak Dom otwiera swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych edukacją swoich dzieci w klasie 1. w roku szkolnym 2023/2024 w nowoczesnej, bezpiecznej i przyjaznej dzieciom Placówce!

Już 7 lutego zapraszamy Państwa, oczywiście wraz z dziećmi, na nasz Dzień Otwarty!

A oto co przygotowaliśmy dla Państwa:

• Już o 9.30 pragniemy Państwa powitać w murach naszej Szkoły i od razu zaprosić na lekcje i zajęcia pokazowe.
  • 9.35 będą Państwo mogli zobaczyć, jak uczymy się angielskiego. W klasie 3. Przygotowaliśmy lekcję Phonics can be fun! Czyli: Fonetyka ukryta w zabawie.
  • Już o 9.55 zapraszamy Państwa na gry i zabawy matematyczne w edukacji zintegrowanej
  • O godzinie 10.15 zobaczą Państwo jak gra Mała Orkiestra w klasie 1b
  • A o 10.30 będą Państwo mieli okazję przyjrzeć się lekcji informatyki w klasie 3. Sam jej temat, przyznają Państwo, brzmi zachęcająco: „Kolorowy zawrót głowy”. Elementy  kodowania w edukacji wczesnoszkolnej.
  • Pomiędzy 11.00 a 11.30 spotkają się z Państwem Dyrektor Szkoły, Pani Jolanta Kałuża, Koordynator szkoły i logopeda Pani Tatiana Osolińska oraz nasz szkolny psycholog, Pani Anna Grabara.

W godzinach 9.30 – 11.30 przewidzieliśmy dla Państwa dzieci serię gier i zabaw integracyjnych sprawdzających ich umiejętności i kompetencje.

Spotykamy się już 7 lutego, w murach Szkoły jak Dom, w Katowicach, przy ul. W. Witosa 23.

Zainteresowanych Rodziców uprzejmie prosimy o uprzednie potwierdzenie obecności telefonicznie w sekretariacie Szkoły, pod numerem 32 254 91 94.

Zapraszamy Państwa serdecznie!