25 listopada nasi uczniowie świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w świetlicy szkolnej Panie zorganizowały imprezę. Każdy uczestnik mógł przynieść ze sobą swojego ulubionego misia oraz ubrać się w strój misia. W czasie tego wydarzenia pojawiały się konkursy z nagrodami, piosenki, tańce oraz słodki poczęstunek. Żeby było śmiesznie i ciekawie, a humory dopisywały, pojawiły się konkurencje na najmniejszego i największego misia, lizanie miodu, jedzenie lubisia z wędki bez użycia rąk, przenoszenie slomek rękawicą kucharska, łowienie jabłek buzią, tańce z balkonami itp. Na koniec dzieci zostały zaproszone na seans filmowy o Misiu Yogi.

To wspaniałe, że  po raz kolejny mogliśmy świętować ten dzień. Zapraszamy za rok 😊