18 czerwca w naszej szkole odbył się wyjątkowy Finał Zgranej Klasy pod hasłem Dzień Hawajski! W tym dniu nasza społeczność uczniowska z pionu 1-4 miała okazję przenieść się na słoneczne Hawaje i wziąć udział w różnorodnych atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Co się działo?

• Hawajskie stroje i gadżety: Uczniowie przyszli do szkoły w barwnych strojach hawajskich, z kwiatowymi girlandami i kolorowymi kubeczkami do napojów. Atmosfera była pełna radości i egzotycznego klimatu.
  • Lemoniada w świetlicy: Wszyscy mogli orzeźwić się pyszną lemoniadą, która była dostępna w świetlicy przez cały dzień.
  • Karaoke: Od 9.30 do 10.15 uczniowie chętnie brali udział w karaoke, prezentując swoje talenty wokalne i bawiąc się przy ulubionych piosenkach.
  • Hawajska potańcówka: Od 10.30 do 11.00 odbyła się potańcówka w stylu hawajskim, podczas której uczniowie mogli wspólnie tańczyć i cieszyć się wspaniałą muzyką.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i wspólną zabawę! Dzień Hawajski to był piękny przedsmak czekających nas za chwilę wakacji. 🌺🌴🎉