II Rodzinny Bieg Brzdąca, który odbył się 15 czerwca 2024 roku przyniósł mnóstwo radości i aktywności uczestnikom oraz ich rodzinom. Wydarzenie to było nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również do wspólnego spędzania czasu i czerpania przyjemności z dodatkowych atrakcji.

Jedną z atrakcji była wyjątkowa okazja uczestniczenia w lekcjach angielskiego, które zostały przeprowadzone w pełen zabawy i śmiechu sposób przez szkołę języka angielskiego 4Fun. Dzieci mogły również wykazać się kreatywnością na stoisku tatuaży oraz spróbować swoich sił w grze w kręgle.

Po emocjonujących zmaganiach sportowych wszyscy zgromadzeni mieli okazję skosztować wspólnej grochówki, słodkich przekąsek oraz orzeźwiających napojów i jabłek, co było idealnym zwieńczeniem aktywnego dnia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspaniałą energię, które sprawiły, że to wydarzenie było pełne ciepła i poczucia wspólnoty. Serdeczne podziękowania kierujemy również do naszych patronów medialnych i sponsorów zawsparcie, które pozwoliło na zrealizowanie tak bogatego programu. Wyjątkowe podziękowania należą się Panu Markowi Kościelnemu, który współorganizował bieg.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkanie podczas następnej edycji Biegu Brzdąca.