Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Są one najbliższe naszym sercom, bo towarzyszą im ciepłe uczucia i wspólne spotkania.

Z tej okazji uczniowie klas trzecich przygotowali w ramach Jasełek świąteczne przedstawienie pt. "Dziewczynka z zapałkami". Młodzi aktorzy przez ponad miesiąc z zapałem ćwiczyli swoje role. W dniu występu, 14 grudnia wszyscy byli bardzo podekscytowani.i mieli sporą tremę.

Klasy trzecie najpierw zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne przed nauczycielami i uczniami klas I-IV. Po południu zaś wystąpili przed zaproszonymi rodzicami oraz dziadkami. Oba występy były bardzo udane i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że wszyscy będą mile wspominali to wydarzenie.