Prywatna Szkoła Podstawowa w Katowicach

"Szkoła jak Dom"

Z okazji nadchodzących Świąt, we wtorek, w auli naszej Szkoły uczniowie klas III wystąpili dla Rodziców i Bliskich, prezentując na scenie jasełka oraz świąteczne kolędy i pastorałki. W specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w przepięknej scenografii - nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny z narodzin Chrystusa. Mali aktorzy z dużym przejęciem  odtworzyli role Maryi, św. Józefa, królów, pasterzy i aniołów. Oprócz gry aktorskiej tego dnia można było również obejrzeć taniec aniołów z ciekawą choreografią, usłyszeć grę Oli na skrzypcach oraz kolędę zagraną na flecie przez Iwa.

Na koniec przepięknych występów artystycznych klasy II zaprezentowały swoje wokalne umiejętności i również zaśpiewały kolędy i piosenki o tematyce świątecznej.

Tuż po gromkich brawach od publiczności dzieci zabrały swoich bliskich do sal i tam rodzice, uczniowie i nauczyciele składali sobie świąteczne życzenia. Wszystko okraszone przepysznymi ciastami i śniegiem za oknem - który tylko podkreślił świąteczną atmosferę.

W imieniu klas III życzymy Wszystkim zdrowych, spokojnych, wesołych oraz spędzonych w gronie najbliższych Świąt !!

POWRÓT