Iza Niewiadomska-Labiak – poetka, malarka, autorka i ilustratorka książek dla dzieci, laureatka konkursów poetyckich, m.in. BRĄZOWEJ SZYSZKI w Ogólnopolskim Otwartym Konkursie Poezji im. ZBIGNIEWA HERBERTA zagościła w naszej szkole na spotkaniu autorskim.

Pisarka czytała swoje bajki, opowiadała przedziwne historie, wymyślała zagadki, nagradzała zwycięzców konkursów, rozdawała prezenty, zdradzała również tajniki ilustrowania książek. Spotkanie połączone było z warsztatami artystycznymi, podczas których czarowaliśmy wielobarwne motyle- najpiękniejsze spośród owadów, podkreślające wyjątkowość każdej jednostki, jej niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju cech wyglądu, osobowości i charakteru. Zapraszamy do naszej zdjęciowej galerii A tak na marginesie… ciekawe, kto do nas zagości w przyszłym roku szkolnym…?