„Sukces to nie przypadek, to ciężka praca, wytrwałość, nauka i poświecenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz” (Pele)

10 maja 2024 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbyło się uroczyste spotkanie laureatów naszego regionu z Wicekuratorem Oświaty, dra hab. Tomaszem Huka. W trakcie ceremonii zostały wręczone dyplomy gratulacyjne wraz z zaświadczeniami oficjalnie nadającymi tytuł laureata konkursu przedmiotowego. Naszą szkół reprezentowali: Maja Piotrowska, Shah Suhaan i Illia Piłat.

Przygotowania do wszystkich konkursów wymagały od uczniów ciężkiej i systematycznej pracy. Bardzo się cieszymy, że ich trud został nagrodzony!

Poniżej, z wielką radością, informujemy o sukcesach naszych uczniów  w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych w roku szkolnym 2023/2024. Konkursy te zapewniają laureatom i finalistom liczne przywileje. Dzięki zwyciestwu w nich są przede wszystkim zwolnieni z części egzaminu zewnętrznego, zdobywają dodatkowe punkty do szkoły średniej oraz pierwszeństwo w rekrutacji.

Laureat - Matematyka - Piotr Bareła (nauczycielka przygotowująca:  Małgorzata Piotrowska Hachuła)

Laureatka -  biologia - Maja Piotrowska (nauczyciel przygotowujący: Artur Szymanek)

Laureat fizyka - Piotr Bareła  (nauczycielka przygotowująca: Edyta Burdzik-Niemiec)

Laureat fizyka - Ilia Pilat  (nauczycielka przygotowująca: Edyta Burdzik-Niemiec)

Laureat fizyka - Shah Suhaan  (nauczycielka przygotowująca: Edyta Burdzik-Niemiec)

Finalista fizyka - Aleksander Sikora  (nauczycielka przygotowująca: Edyta Burdzik-Niemiec)

Laureat chemia - Antoni Nowak  (nauczycielka przygotowująca: Edyta Burdzik-Niemiec)

Finalista chemia -  Piotr Bareła  (nauczycielka przygotowująca: Edyta Burdzik-Niemiec)

Olimpiady Matematycznej Juniorów: Piotr Bareła, Shah Suhaan, Gabrysia Szypuła, Marcelina Kwiatkowska

Olimpiada Informatyczna Juniorów: Antoni Nowak, Shah Suhaan

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Biologicznej Juniorów: Joanna Kuberska, Maciej Jachowski

Olimpiada Juniorów wiedzy chemicznej: Antoni Nowak, Piotr Bareła

Wojewódzki konkurs Młody chemik: Antoni Nowak, Aleksander Sikora

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy i składamy podziękowania na ręce nauczycielek i nauczycieli, którzy przygotowywali ich.