W ostatnich dniach września klasy 3a i 3b pojechały na trzydniową wycieczkę do Czorsztyna, Niedzicy i Kamiannej.

W planie było zwiedzanie zamków w Niedzicy i Czorsztynie połączone ze słuchaniem wielu interesujących legend, wyprawa łódką po Dunajcu z podziwianiem urokliwych górskich widoków i na dobre zakończenie dnia - ognisko z pysznymi kiełbaskami. Cały drugi dzień poświęcony był na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego ze zdobyciem Trzech Koron. Wróciliśmy zmęczeni i dumni z naszego wyczynu. Trzeci dzień z wizytą w pasiece w Kamiannej był zwieńczeniem naszych wojaży, posłuchaliśmy wiele ciekawostek dotyczących pszczół i poddaliśmy się słodkiej miodowej degustacji. Było pysznie… pod każdym względem.