6 grudnia uczniowie klas 1-3 udali się na wycieczkę do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze.

Dzieci spacerowały bajkową ścieżką, słuchały opowieści, zaglądały do domków bajkowych postaci. W tak magicznym dniu nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty.

Tego dnia na dzieciaki czekało jeszcze wiele innych atrakcji: zjazd na pontonie, przejażdżka minipociągiem i na diabelskim młynie, lodowisko, spektakl pt. „Historia Świętego Mikołaja oraz wiele innych atrakcji. Na koniec wszyscy wzięli udział w paradzie bajkowych postaci, którym można było uścisnąć dłoń. Nadarzyła się nawet okazja przytulenia Shreka, Papy Smerfa, Tygryska, Królika Bugsa, Kubusia Puchatka czy Baby Jagi.

Zmęczeni, ale w świątecznym nastroju wszyscy zadowoleni wrócili do szkoły. Zresztą, co tu dużo mówić, zobaczcie sami.