2 października klasy 1-3 naszej szkoły wyruszyły na fascynującą wycieczkę do Planetarium!

Podczas tej wyjątkowej przygody, dzieci miały okazję przeżyć niezapomnianą podróż do najdalszych zakątków Wszechświata. Podziwiały piękno i tajemnice kosmosu, a także odkrywały fascynujące fakty o planetach i gwiazdach.

Nie tylko to! Nasze małe podróżniczki i podróżnicy mieli również okazję obserwować kometę nad Szwajcarską Doliną. To było naprawdę wyjątkowe zjawisko, które zapewniło dzieciom niezapomniane emocje i dodatkową dawkę wiedzy.

Jesteśmy przekonani, że takie doświadczenia są nie tylko inspirujące, ale również przyczyniają się do rozwoju naszych uczniów. Dają im możliwość odkrywania nowych horyzontów oraz rozwijania pasji związanych z naukami przyrodniczymi.