Uczniowie klas 2 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce integracyjnej, pełnej ciekawych atrakcji i warsztatów. Pierwszym przystankiem był Zamek Lipowiec, gdzie poznali historię regionu oraz zwiedzili pobliski skansen. Uczniowie uczestniczyli także w warsztatach rękodzieła, gdzie samodzielnie tworzyli prace artystyczne.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie centrum filmowego Alvernia, gdzie uczniowie dowiedzieli się, jak powstają filmy, a także uczestniczyli w kreatywnych warsztatach związanych z produkcją filmową. Po pełnym wrażeń dniu przyszedł czas na smaczny obiad.

Następnie klasa udała się do Centrum Zmysłów Womai, gdzie czekała niezwykła wystawa „Światło” oraz warsztaty, które pozwoliły zgłębić tajemnice ludzkich zmysłów. Wycieczka zakończyła się wizytą w Fabryce Charliego, gdzie uczniowie poznali tajniki tworzenia pralinek i wzięli udział w warsztatach cukierniczych, własnoręcznie przygotowując słodkie smakołyki.

Jesteśmy przekonani, że pełna emocji i atrakcji wycieczka na długo pozostanie w pamięci uczniów!