Całą społecznością klas I-IV wyjechaliśmy nad morze do zaprzyjaźnionego Ośrodka Wypoczynkowego "Familijni" w Pogorzelicy. Dzieci spędzają czas w różnorodny i aktywny sposób.  Dzień rozpoczynamy od wspólnego śniadania, po którym  grupami idziemy na różne atrakcje: basen, plażę, zabawy na dmuchańcach, grę w piłkę, place zabaw. W trakcie pobytu dzieci zwiedzają okolicę, uczestniczą w wycieczkach do pobliskich atrakcji turystycznych, jak np. Motylarnia, Park Miniatur, Trzęsacz, Wioska Wikingów czy piękne Międzyzdroje. Podczas wieczorów organizowane są różne gry, zabawy i konkursy, a także wieczorki taneczne i ognisko. Dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie, często organizowane są rozgrywki w piłkę nożną czy aktywności na placach zabaw. Z przyjemnością wracamy na kolejną zieloną szkołę w to miejsce.  Czas spędzony nad morzem z całą pewnością pozostawi niezapomniane wspomnienia.