13 czerwca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Bajeczni Adwokaci”, które dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć panią adwokat Natalię Klimę Piotrowską, która wprowadziła uczniów w fascynujący świat bajki „Leśne sprawy Misi Adwokatki, czyli guma do żucia w mrowisku, wysypisko pod hotelikiem i kradzież jeziora”.

Podczas spotkania dzieci miały niepowtarzalną okazję poznać tajniki zawodu adwokata, a także przymierzyć togę, co wywołało wiele uśmiechów i radości. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również maskotka Misia Adwokata, która towarzyszyła małym słuchaczom.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali w prezencie zakładki do książek oraz kolorowanki, a wychowawcy zostali obdarowani egzemplarzami książek. Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne przygody Misi Adwokatki i następne spotkania pełne inspiracji i zabawy.