We wrześniu zorganizowaliśmy Dzień Dobrych Wiadomości. Każda klasa miała możliwość otrzymania dobrej wiadomości, którą można było wdrożyć w życie w ciągu kilku dni. Szczęśliwe losy wyciągali Przewodniczący Samorządów Klasowych. Udało im się zdobyć dla swoich Klas bardzo cenne i radosne wieści. Można było natrafić na możliwość przyniesienia zabawek pluszowych do Szkoły, być zwolnionym z zadania domowego jednego dnia lub nawet przynieść zabawkę elektroniczną. Emocje sięgały zenitu, kiedy ogłaszaliśmy wyniki losowania.

W październiku natomiast przeprowadziliśmy dwie fantastyczne akcje. 5 października obchodziliśmy Dzień Koloru. Klasa 3b wybrała dla nas kolor niebieski, gdyż taką możliwość dawał jej los z Dnia Dobrych Wiadomości. Wszyscy pięknie prezentowaliśmy się w różnych odcieniach nieba. Dodatkowo, 5 i 6 października obchodziliśmy Dzień Warzyw i Owoców. Każdy z nas miał za zadanie przynieść do Szkoły zdrową przekąskę. Czy się udało? Oczywiście! Na Brać Uczniowską można zawsze liczyć. Bawiliśmy się przednio. Mały sekret? Macie nas! Kto ubrał się na niebiesko, nie miał zadania domowego z języka angielskiego. Tak, czy owak, w pięknym kolorze i przy zdrowym jedzeniu upłynęły nam pierwsze dni października. Co czeka nas w kolejnych dniach? Będziemy informować na bieżąco. A jeśli jesteście ciekawi, kto został wybrany w tym roku do Zarządu Samorządu Uczniowskiego, zajrzyjcie niebawem na naszą stronę internetową.